Alfons Mucha
Krajinská výstava v Ivančicích
Id: 499306
litografie/papír, rozměr listu cca 92 x 57 cm, značeno a datováno v tisku vlevo dole, vydal Neubert Smíchov 1913, plakát podlepený látkou, místy flekatý, zpřehýbaný papír, pochází z pozůstalosti významné české historičky umění PhDr. Jany Orlíkové Brabcové
zobrazeno: 5426x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 000 Kč