Čas na serveru 06:13:36

Alfons Mucha
Krajinská výstava v Ivančicích

Id: 499306

  •  / Krajinská výstava v Ivančicích / Alfons Mucha

litografie/papír, rozměr listu cca 92 x 57 cm, značeno a datováno v tisku vlevo dole, vydal Neubert Smíchov 1913, plakát podlepený látkou, místy flekatý, zpřehýbaný papír, pochází z pozůstalosti významné české historičky umění PhDr. Jany Orlíkové Brabcové

zobrazeno: 5402x

Vyvolávací cena:

16 000