Alfons Mucha
O králích a vílách
Id: 209101
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 21 cm, značeno vpravo dole, jedná se o ilustraci ke knize O králích a vílách, na zadní straně razítko francouzského vydavatelství, paspartováno, zaskleno, původní rámování, ústně konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou
zobrazeno: 6161x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
83 007 Kč