Alfons Mucha
Polibek jara
Id: 486001
litografie/papír, rozměr ve výřezu 57,5 x 39 cm, značeno a datováno vlevo dole v tisku, značeno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 6383x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
28 000 Kč