Alfons Mucha - připsáno
Byzantské hlavy - Světlovláska
Id: 531702
kombinovaná technika/papír, průměr 31 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 276x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
10 000 Kč
2024,12-1,02,19,51,00
minimální příhoz 500 Kč