Alfons Mucha - připsáno
Konvolut dvou kusů
Id: 439902
Studie ženy: lavírovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 30 x 18,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, Studie ženy II: lavírovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 30 x 18,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2448x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 56