Alfréd Justitz
Společnost
Id: 254734
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26,7 x 21 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3285x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 800 Kč