Alfréd Justitz
Zátiší s ovocem
Id: 204266
akvarel/ruční papír, rozměr listu 38,5 x 56,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2437x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
32 550 Kč