Alfréd Justitz
Zátiší s ovocem
Id: 273003
olej/plátno/karton, rozměr 18 x 25,5 cm, značeno a datováno 1910 vpravo dole, novodobě rámováno, stav viz foto
zobrazeno: 1768x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
30 000 Kč