Alfred Kubin
Dáma s deštníkem
Id: 489801
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 9,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 428x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
8 000 Kč