Alfréd Návrat
Dívčí akt
Id: 79902
olej/karton, rozměr 66,5 x 37,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 66, věnování, oděrky na rámu
zobrazeno: 1651x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 303 Kč