Alfréd Šnábl
Dívka s hrozny
Id: 418803
olej/plátno, rozměr 77 x 57 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 1715x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 900 Kč