Alois Bílek
Akt dívky
Id: 60611
olej/plátno, rozměr 65,5 x 54,5 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 3051x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
16 789 Kč