Alois Bílek
Struktury
Id: 428402
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 21 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2020x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 600 Kč