Alois Bubák
Alpská krajina s jezerem
Id: 310204
olej/plátno, rozměr 49 x 64 cm, značeno a datováno vpravo dole, novodobě rámováno, v malbě drobná poškození, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
zobrazeno: 3789x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
96 000 Kč