Alois Bubák
Horská řeka
Id: 143137
olej/plátno, rozměr 72 x 111 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v nečištěném původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
zobrazeno: 21266x
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
900 000 Kč
Příhozy: 161