Alois Fišárek
Kubistické zátiší
Id: 53307
olej/dřevo, rozměr 19 x 29 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 39, autorsky signováno i na zadní straně, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 4428x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
29 600 Kč