Alois Fišárek
Na periferii
Id: 449107
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 33 x 49 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 977x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
4.9.2023, 20:34:00
2.9.2023 | 7:16 | 5 500 Kč |