Alois Fišárek
O žních
Id: 256403
tempera/papír, rozměr 49 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1078x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 600 Kč