Alois Fišárek
Ve vsi
Id: 476803
tempera/papír, rozměr ve výřezu 41 x 59 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 640x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
5.3.2024, 20:02:00
27.2.2024 | 11:38 | 3 500 Kč |