Alois Fišárek
Zátiší
Id: 457902
tempera/papír, rozměr ve výřezu 42 x 55,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně výstavní razítko Mánes 1934, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 543x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 600 Kč