Alois Hejl
Milenci
Id: 375404
olej/karton, rozměr 29 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, na zadní straně původní štítek
zobrazeno: 1147x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 900 Kč