Alois Hejl
Podle motivu Gogola
Id: 91301
olej/dřevo, rozměr 21 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno 48, popsáno a datováno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1647x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
7.9.2017, 20:03:00
27.7.2017 | 18:44 | 3 000 Kč |