Alois Janeček Pardubský
Staré stromy
Id: 721
olej/plátno, rozměr plátna 70 x 79 cm, špatně čitelná signatura vpravo dole, datováno 32, zaskleno, rám proražen a odřen, původní stav
zobrazeno: 3667x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč