Alois Ježek
Karlův most
Id: 2380
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 36 cm, signováno vlevo dole, datováno 25, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3362x
Vyvolávací cena:
900 Kč
1 600 Kč