Alois Kalvoda
Břízy u vody
Id: 140416
olej/karton, rozměr 34 x 48 cm, signováno vlevo dole, volné v rámu, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2180x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
22 100 Kč