Čas na serveru 03:09:20

Alois Kalvoda
Mrazivý podvečer

Id: 514501

Mrazivý podvečer

  •  / Mrazivý podvečer / Alois Kalvoda

olej/dřevěná deska, rozměr 20 x 28 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 587x

Vyvolávací cena:

13 500