Alois Kalvoda
Průhled
Id: 249702
olej/papír/lepenka, rozměr 23 x 32 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, malba pod sklem lokálně poškozena viz foto, popisky na zadní straně, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem
zobrazeno: 3552x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
15 700 Kč