Alois Kalvoda
Průhled lesem
Id: 185405
olej/plátno, rozměr 54 x 44 cm, signováno vpravo dole, doba vzniku kolem roku 1910, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno, posouzeno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2640x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
40 000 Kč