Alois Kalvoda
Slunce v lese
Id: 274001
olej/plátno, rozměr 29 x 32,5 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2535x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
40 000 Kč