Alois Kalvoda
Slunný den
Id: 262507
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 47 x 46 cm, vpravo dole dodatečná autorská signatura monogramem, lokálně poškozená malba, paspartováno, rámováno, volné v rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 6094x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 000 Kč