Alois Kalvoda
Snopy
Id: 243302
olej/plátno/karton, rozměr 25,5 x 35 cm, značeno monogramem vpravo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1696x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
21 000 Kč