Alois Kalvoda
Splávek v Klášterci
Id: 405403
olej/karton, rozměr 50 x 36 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 7727x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
40 000 Kč