Alois Kalvoda
Staré zákoutí
Id: 239402
olej/plátno, rozměr 48 x 38 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto, kolem roku 1905, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2596x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
20 000 Kč