Alois Kalvoda
V horách
Id: 376707
olej/plátno/karton, rozměr 32,5 x 39 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře
zobrazeno: 959x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
31 000 Kč