Alois Kalvoda
Vlčí máky
Id: 113905
olej/plátno/karton, rozměr 17,5 x 24 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, vše ve zcela původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3617x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
28 000 Kč