Alois Kalvoda
Zimní cesta
Id: 57502
olej/karton, rozměr 28,5 x 37,5 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3415x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
28 100 Kč