Alois Kalvoda
Zimní motiv
Id: 276401
olej/plátno, rozměr 34 x 44 cm, značeno vlevo dole, doba vzniku kolem 1907, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2154x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
34 000 Kč