Alois Kalvoda
Zřícenina
Id: 393801
olej/karton, rozměr 20,5 x 31,5 cm, neznačeno, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1215x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 000 Kč