Alois Kirnig
Alpská krajina
Id: 160301
olej/plátno, rozměr 63,5 x 80,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1879, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Šárky Leubnerové, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 8053x
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
135 000 Kč
Příhozy: 63