Čas na serveru 12:55:30

Alois Kirnig
Horská bystřina

Id: 515502

Horská bystřina

  •  / Horská bystřina / Alois Kirnig

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 48,5 x 33,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1198x

Vyvolávací cena:

10 001