Alois Kirnig
Horská bystřina
Id: 515502
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 48,5 x 33,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1198x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 001 Kč