Alois Kirnig
Na potoce
Id: 284801
olej/plátno/karton, rozměr 23 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozená malba viz foto, rámováno,po
zobrazeno: 3824x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
24 000 Kč
Příhozy: 49