Alois Kirnig
O žních
Id: 251002
olej/lepenka, rozměr cca 35 x 27 cm, značeno vpravo dole, rámováno, stav viz foto,po
zobrazeno: 1519x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
14 500 Kč