Čas na serveru 16:37:48

Alois Kirnig
Pod Alpami (Gosau, Rakousko)

Id: 527201

Pod Alpami (Gosau, Rakousko)

  •  / Pod Alpami (Gosau, Rakousko) / Alois Kirnig

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 34 x 43 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 352x

Vyvolávací cena:

19 500