Alois Kirnig
Starý dub
Id: 413801
olej/plátno, rozměr 49,5 x 38 cm, neznačeno, na přední straně rámu mosazný štítek se jménem, na zadní straně papírový štítek s číslem a jménem, v minulosti restaurováno - rentoilováno, rámováno, drobné oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Naděždou Blažíčkovou
zobrazeno: 3496x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
87 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 84