Alois Kirnig
Starý strom
Id: 67611
olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr ve výřezu 29 x 22 cm, monogram vpravo dole, doba vzniku 1905-10, volné plátno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2298x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 100 Kč