Alois Kirnig
Za plotem
Id: 134706
olej/plátno/karton, rozměr 40 x 27,5 cm, signováno uprostřed dole, oděrky na rámu, drobné poškození vlevo dole
zobrazeno: 2593x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 000 Kč