Čas na serveru 21:16:38

Alois Kohout (Lecoque)
Akt na terase

Id: 506301

Akt na terase

  •  / Akt na terase / Alois Kohout (Lecoque)

olej/plátno, rozměr 51 x 61 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 805x

Vyvolávací cena:
7 500

27 000