Alois Kohout (Lecoque)
Cirkus Sarasani
Id: 237801
olej/plátno, rozměr 46 x 61 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno, popsáno na zadní straně
zobrazeno: 6734x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
56 001 Kč
Příhozy: 48