Alois Kohout (Lecoque)
Italské městečko
Id: 2312
olej/plátno/karton, rozměr 55 x 42 cm, signováno vlevo dole, lehce zvlněné plátno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3772x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
7 500 Kč