Alois Kohout (Lecoque)
Květiny na modrém pozadí
Id: 245602
olej/plátno, rozměr 68 x 51 cm, značeno vlevo dole s datací, dekorativně adjustováno,po
zobrazeno: 2186x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
21 000 Kč